Menu
Jak poznáte, že kupujete přírodní kosmetiku?

Jak poznáte, že kupujete přírodní kosmetiku?

M ožná se vám taky zdá, že je všude kolem přehršel BIO nebo RAW produktů. A teď se musíte neustále zamýšlet nad tím, jestli to opravdu je BIO nebo RAW, jestli se vás náhodou nesnaží podvést a podobně. A podobné to může být i s přírodní kosmetikou. Ta by taky měla být za všech okolností RAW a BIO. Abyste si ale byly jisté, že to tak opravdu je, máme tu pro vás vysvětlení. Co to vlastně je přírodní ksometika?

Představte si to snadno: přírodní kosmetika je přípravek, při jehož použití nebyla použitá žádná chemie. Jako kdybyste doma na záhonku pěstovali rajčata a celou dobu je jenom zalévali. Žádná chemická hnojiva, žádné koncentráty. Prostě a jednoduše máte rajče - tak, jak to příroda zamýšlela. S přírodní kosmetikou to je dost podobné. Jako když si kupujete pomerančový fresh vs. když si koupíte pomerančovou šťávu. Rozdíl v chuti je velký, že?

U kosmetiky si dejte největší pozor na označení “přírodní složení”. K němu se totiž neváže žádná legislativa. Každý, kdo chce naskočit na trend přírodní kosmetiky, si tím pádem může využévat termín “přírodní kosmetika” jak se mu zachce. Bohužel.

Takže co s tím?

Hlídat můžete třeba to, jestli má kosmetika živočišné složení. Pokud ano, není doopravdy přírodní. Koukejte se po prostlinných olejích, které navíc mají mnohem lepší účinky pro vaši pleť. Další potenciální klamání může přijít tehdy, když ve složení objevíte různé složité chemické názvy, které mnohdy maskují levné nepřírodní náhražky. Všemu, co je ve složení, byste měli rozumět. Nebo alespoň tušit, odkud to pochází.

A fígl na závěr?

Přírodní báze. To je pojem, na který byste měli slyšet. To v drtivé většině případů znamená, že přípravek opravdu není naplněn náhražkami. Kosmetika na přírodní bázi správně vyživuje pleť a hlavně ji při dlouhodobém používání neničí. Tím pádem se nemusíte bát, že byste si na obličej nanášeli něco nezdravého.

Tak ať vám pleť vydrží krásná! :)

×

Банк: BCA
Счет IDR: 1350439966
Счет USD: 1356611111
Компания: PT Bali Ytka
Адрес банка: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Account IDR: 1350439966
Account USD: 1356611111
Company: PT Bali Ytka
Address: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Rekening IDR: 1350439966
Rekening USD: 1356611111
Erusahaan: PT Bali Ytka
Alamat bank: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím