Menu
Poslední válka

Poslední válka

Kde je naše místo ve vesmíru? Třetí planeta od Slunce, planeta s názvem Země.

Koše na odpadky. Tuny odpadků. Hory z odpadků se tyčí jako vítězové nad planetou. Tichý, Atlantský a Indický plastový oceán. Páchnoucí skládky místo kvetoucích zahrad. Není to hrůzostrašný sen, není to hororový příběh. Je to naše vlastní realita... Smutný obraz, pravda? Málokdo si přečte tyto řádky aniž by smutně kývl hlavou, pokrčil ramena a vzdychl... "a co můžu udělat? Což není možné něco změnit sám u sebe?" Říkáme si, že je to možné. Začít s malým... sám u sebe.

Většina firem působících v odvětví rostlinné, přírodní a (bohužel) pseudo-přírodní kosmetiky klade důraz pouze na obsah svých výrobků. Zapomínají na to, že po určité době zůstává už jen obal. V případě většiny výrobků, plast. Ty brzy skončí na teď již mnoha tunových skládkách.

Společnost by-cosmetics říká "NE!" této expanzi plastu. Nechceme se na tom podílet. Náš sen: aby budoucí generace, naše děti, rostla uprostřed čistých lesů a běhají naboso po sněhobílých plážích. Jsme okouzleni naším malým rájem, Bali. Obdivujeme nekonečné prostory ostatních zemí a milujeme naší domovskou planetu. Filozofie By-Cosmetics je právě láska a vděčný postoj k sobě, k okolnímu světu a k samotné přírodě. V každodenním životě, při výrobě našich produktů se snažíme minimalizovat škody, které mohou ovlivňovat zdraví naší planety.

Odpad z produkce naší společnosti, to je rozpadající se bioorganika. Na obaly se používá ekologický materiál, hliník. Pouze 2 % z celkové hmotnosti obalů tvoří plast - víčka, některé lahvičky a dávkovače pro tonika. Bohužel jsme dosud pro tyto části nenašli alternativu, ale stále je hledáme.

V roce 2014 výroba tuhých odpadů činila TŘI MILIARDY TUN ROČNĚ. Je to osm milionů tun denně. Denně na hlavu asi 1,2 Kg ... ale s pomocí moderních technologií jde až 80 % tohoto odpadu recyklovat. Aby jej mohly specializované továrny znovu zpracovat, musí jim být doručen, a proto se musí sbírat. Představte si, že množství odpadků rozházeného kolem vašeho domu, na březích řek, plavajícího v přírodních nádržích se dá snížit o tři čtvrtiny. To je docela posila, a tak se díky naší spolupráci s vámi bude Zemi o 80 % lépe "dýchat".

Nabízíme Vám účast v našich programech věnovaných otázkám sběru a recyklace odpadu. To zahrnuje recyklaci hliníkové lahvičky a obalů, které vyrábíme pod naší značkou. Napište nám o další informace a sledujte naše sociální sítě pro aktuální informace, tj. Facebook a Instagram

factory 100% natural organic cosmetics based in Bali By-cosmetics - to je láska a vděčný postoj k sobě, k okolnímu světu a k samotné přírodě. V každodenním životě i při výrobě našich produktů. Snažíme se minimalizovat škody, které mohou ovlivnit zdraví naší planety. 

Doporučené filmy

H.O.P.E., Důležité, co jíš

Pozemšťané

×

Банк: BCA
Счет IDR: 1350439966
Счет USD: 1356611111
Компания: PT Bali Ytka
Адрес банка: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Account IDR: 1350439966
Account USD: 1356611111
Company: PT Bali Ytka
Address: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Rekening IDR: 1350439966
Rekening USD: 1356611111
Erusahaan: PT Bali Ytka
Alamat bank: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím