Menu
by-cosmetics натуральная органик косметика
Facebuilding by-cosmetics

Obličejová gymnastika

"Neexistují ošklivé ženy -
jen ženy líné"

Facebuilding – jedná se o systém cvičení pro obličej, s jehož pomocí můžete zpomalit projevy stárnutí v obličeji a napravit mimické nedokonalosti. Pomocí speciálních cviků dojde ke zlepšení přirozených funkcí pleti a udržení mladistvého vzhledu do nadcházejících let. Nespěchejte ihned k plastickému chirurgovi pro injekce. Zachraňte své mládí přirozenou cestou!

Má cenu se gymnastikou pro obličej vůbec zabývat? Zvláštní otázka. Můžeme se však ptát sami sebe, zda je třeba provádět klasické cvičení pro tělo (zda opravdu cvičíme nebo ne — to je jiný příběh, ale ve skutečnosti víme, že bychom měli a je to v náš prospěch!). Všichni víme, že postavu udržíme v dobrém stavu jen pravidelným cvičením se správnou zátěží. Ale vždyť to samé platí také pro tvář! Ta má stejně jako tělo strukturu svalů, podobně jako tělo potřebuje správné namáhání a trpí při nečinnosti. Ano, sice neustále mluvíme, smějeme se, mračíme se, ale obličeji pouze to nestačí. Stejně jako tělu nestačí běžné pohyby z gauče do kuchyně a pak zpět na pohovku. V důsledku toho jsou naše žvýkací svaly ochablé, a to znamená, že tváře začínají s narůstajícím věkem postupně "klouzat" dolů. Naši tvář ovlivňuje maska obvyklých emocí (bohužel, často negativních). To se projeví na záhybech mezi obočím a podélnými vráskami.

blog by-cosmetics

Pravidelné cvičení vrátí svalům obličeje pružnost a pevnost, díky zlepšení průtoku krve dochází k lepší výživě pokožky a její obnově. Pravidelně chodíme do posilovny, abychom udržovali svaly celého těla v dobré kondici, navštěvujeme salony krásy a podstupujeme různé pochybné postupy , abychom si zachovali mladiství vzhled. Necháme do sebe řezat (nebo operovat), necháme do sebe napíchat injekce, vyhlazujeme... a ani nepřemýšlíme o tom, že problém stárnutí pleti lze řešit bezpečnější cestou. Pojďme se společně pustit do obličejové gymnastiky, která je stejně efektivní a nepostradatelná, jako cvičení pro celé tělo!

Pět důvodů, proč začít právě teď

Za prvé, cvičením se udržují svaly obličeje v dobré kondici. Jedním z důvodů stárnutí pleti je oslabení obličejových svalů. Když svalový tonus klesá, hůře drží měkké tkáně, a začíná proces jejich povolení. Tvář otéká a ztrácí své přirozené oválné obrysy. Rysy obličeje se ztrácejí a tvoří se vrásky.. Proto je pravidelné cvičení efektivní prevence stárnutí. Navždy zachránit mládí zachránit sice nelze, ale můžeme alespoň oddálit nástup stáří.
Za druhé, obličejové fitness zlepšuje prokrvení. V průběhu cvičení se svaly zahřejí a do měkké tkáně a pokožky lépe pronikají živiny. To zlepšuje stav pokožky, činí ji mladší a svěžejší.
Za třetí, cvičení pomáhá odbourat křeče a pocit přepnutí pleti. Stejně jako masáže vyhlazuje a vyrovnává pleť.
Za čtvrté, řada cvičení umožňuje odstranit některé nedostatky vyplývající z nesprávného životního stylu (například otoky pod očima, druhá brada). A všechny dohromady umožňují podpořit oválný tvar obličeje.
A koneckonců, co je výhodné (a to za páté, šesté a tak dále) – facebuilding nevyžaduje žádné zvláštní podmínky, ani tělocvičnu, ani simulátory. Cvičení pro face lift je možné dělat ve volné chvíli doma, v autě a dokonce i v práci.

Opatrnost a vnímavost k vlastním pocitům potřebujete ve všem co děláme: bez ohledu na věk, jakmile se začnete zabývat obličejovou gymnastikou, musíte o sebe dbát a pozorně poslouchat své pocity. Cvičení by vám mělo přinášet radost: obličej se nesmí překrucovat v grimasách, nesmí na něm být záhyby a po splnění komplexu cviků, je možné a dokonce žádoucí mít pocit zahřátí pleti, lehkého mravenčení a příjemné únavy, ale nikdy ne bolest.
Zvládnutí prvního základního komplexu cvičení zaměřeného na aktivaci svalů obličeje může trvat asi měsíc, za předpokladu každodenního cvičení. Tím, že porovnáte fotografii "před" a "po" (a my velmi doporučujeme to udělat), můžete vidět výsledky a v budoucnu můžete korigovat účinek cvičení.
Po zvládnutí základních cvičení je můžete začít upravovat podle svých potřeb. V budoucnu již nebudete muset každý den provádět celý komplex: dostačující bude opakování dva-třikrát týdně. Dodatečné cvičení můžete provozovat ve volných chvilkách, například na cestě do práce. Cvičení vám nezabere skoro žádný extra čas, a přesto budete dál pečovat o svou pleť.

Začněte s obličejovou gymnastikou ještě dnes, na začátku cvičte poctivě jednu lekci denně (každý cvik má 30 opakování) a už za dva týdny si všimnete prvních výsledků!

Vrásky na čele

Pokud se často mračíte, na čele se vám rychleji vytvoří svislé a vodorovné vrásky. Pomocí těchto cvičení můžete odstranit křeče svalů, naučit se je vědomě uvolňovat, dodatečně čelo vyhladit a pomoci vytvarovat pěkné obočí.

Stáhnout lekce 76,2 Mb MP4

Oči (opuchlé oči, otoky, povislá víčka)

Zóna očí vyžaduje kvalitní a velmi jemnou péči. Tyto techniky vrátí pružnost horním víčkám a oblasti pod očima, opticky rozšíří oči, vyhladí vrásky a jako bonus zlepší zrak.

Stáhnout lekce 85,14 Mb MP4

Povislé tváře a vrásky okolo nosu

Hlavní příčinou povislých tváří a vrásek okolo nosu je ztráta pevnosti svalů střední části obličeje. Tento komplex cvičení vrátí pružnost vaší tváři, jasně obkreslí lícní kosti a vyhladí rýhy okolo nosu.

Stáhnout lekce 84,66 Mb MP4

Problémové rty (povislé, rohy dolů, bez objemu)

Rty - část obličeje, kde se nejvíc projevují mimické návyky. To je důvod, proč brzy ztratí tvar a objem a objeví se okolo nich vrásky. Unikátní komplex cvičení rychle oživí vaše rty, dodá jim objem, zvedne koutky úst a vyhladí okolní vrásky.

Stáhnout lekce 86,92 Mb MP4

Povislý tvar obličeje, druhá brada, vrásky na krku

Tento komplex cvičení vám pomůže se zbavit druhé brady, odstranit přebytečné tukové zásoby z dolní části obličeje, zpevnit krk a vytvarovat spodní obrys obličeje. Cvičení jsou také výbornou prevencí a léčbou osteochondrózy.

Stáhnout lekce 86,33 Mb MP4

Normální obličej

Cvičení facebuildingu je nezbytné nejen pro korekci již existujících problémů, ale také aby se zabránilo jejich výskytu v budoucnu. Tento komplex cvičení posílí vaše obličejové svaly, obličejové rysy budou více jasné a expresivní a kůže hladká a sametová.

Stáhnout lekce 107,35 Mb MP4

by-cosmetics

фейсбилдингVideo-lekce jsou zaznamenány společně s autorem školení facebuildingu a zakladatelkou mezinárodní on-line školy Eugenii Baglykové www.jenya-baglyk.com.

×

Банк: BCA
Счет IDR: 1350439966
Счет USD: 1356611111
Компания: PT Bali Ytka
Адрес банка: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Account IDR: 1350439966
Account USD: 1356611111
Company: PT Bali Ytka
Address: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Rekening IDR: 1350439966
Rekening USD: 1356611111
Erusahaan: PT Bali Ytka
Alamat bank: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím