Menu
by-cosmetics 100% natural cosmetics

Breeze Body Scrub


375 Kč
Description

 • Vůně: svěží mátová.
 • Konzistence: sypký prášek.
 • Použití: 1x týdně.
 • Působení na pokožku: chladí, čistí a jemně odstraňuje odumřelé buňky, má anticelulitidové a lymfodrenážní účinky, tonizuje a posiluje krevní mikrocirkulaci, působí dezinfekčně a protizánětlivě, odvádí toxiny.
 • Složení: prášek z červené asijské rýže, prášek z hnědých oceánských řas, mořská sůl, fenyklový olej, olej z pepře Kubeba, éterický olej Lemongrass, mátový olej, olej kayaputa.
 • Hmotnost: 55 g, 145 g

 • Hlavní složkou sypaného jemného peelingu je červená asijská rýže a vodní řasa agar. Gurmáni dávají obě rostliny na první místa ve svém pomyslném seznamu lahůdek a pějí na ně nadšenou chválu. Podobné potěšení zažije i Vaše pokožka, když „ochutná“ skvělý tělový peeling Breeze.

  V duchu si představte, že teplé vlny jižní části Pacifiku příjemně šumí a přináší energii pro celé tělo, klouzají po pokožce a zanechávají na ní vůni slunce a mírně slanou chuť…

  Blahodárné účinky a opojné potěšení z dotyků oceánských vln si nyní můžete dovolit i v pohodlí domova. Stačí si pořídit kelímek tělového peelingu Breeze – a rázem se octnete na písčité pláži v Indonésii či ve stínu palem na Filipínách. Prostředek vytvořený na základě mořských chaluh má ozdravný účinek vody z oceánu, poskytuje s ničím nesrovnatelné potěšení a radost z nevšední, čerstvé vůně. Přípravek neobsahuje syntetické konzervanty, sulfáty ani chemická barviva, ale jen přírodní složky ze záhadného Orientu.

  Peeling jemně čistí a leští pokožku, nejen odstraňuje zrohovatělé buňky, ale zároveň nás zbavuje pocitu suchosti, zastavuje záněty a odlupování částeček pokožky. Po peelingu je pokožka správně vypjatá, jemná a pružná, protože se jí dostalo užitečných nutrientů a důležitých stopových prvků.

  Jemná struktura peelingu se ideálně hodí pro jemnou a citlivou pleť.

 • Načerpejte energii z vůně a rozpusťte 2 polévkové lžíce peelingu v teplé vodě.
 • Jemně aplikujte mátový balzám na tělo a masírujte krouživými pohyby se zvláštním důrazem na oblast hýždí, stehen a břicha.
 • Smyjte peeling a na hedvábnou pokožku naneste hydratační přípravek. Opakujte tento rituál krásy jednou týdně a pokaždé si tak dopřejte pocit pobytu na horké písčité pláži Pacifiku.

S ohledem na možné alergické reakce před použitím proveďte zkoušku snášenlivosti.

 • by-cosmetics Oryza Sativa Brown RiceOryza Sativa Powder (Hnědá rýže): Hnědá asijská rýže je zdravým jídlem jak pro tělo obecně, tak i pro pleť. Jemná rýžová mouka má vysokou nutriční hodnotu. Obsahuje omega-tuky, škrob, bílkoviny a řadu látek, které zajišťují zdraví pokožky. K nim patří kyselina stearová, jež výrazně zvyšuje ochranné funkce. Vitamin F dodává pleti pružnost a kyselina palmitová zjemňuje a udržuje hydrataci. Nakonec je asijská rýže bohatá na kyselinu linolenovou, silný antioxidant, který jakoby posouvá čas a zpomaluje proces stárnutí.
 • by-cosmetics Gracilaria ChilensisAgarose (Agar): Mořské řasy agar nasbírané v hlubinách Tichého oceánu se po celém světě používají k přípravě pokrmů místo želatiny. Výtažek z agaru podporuje pronikání účinných látek obsažených v kosmetickém přípravku do hlubších vrstev pokožky a má detoxikační, sedativní a protizánětlivé účinky. Řasy obsahují 4 % minerálních solí a 80% polysacharidů, zejména kyselinu glukuronovou (hlavní složka kyseliny hyaluronové) a kyselinu pyrohroznovou (BHA-kyselina rozpustná v tucích, která proniká do ucpaných pórů a změkčuje maz).
 • by-cosmetics Sea SaltSodium Chloride (Mořská sůl): Sůl je nejpopulárnější přípravek na ochucení pokrmů, bez ní jsou kuchařské recepty již nemyslitelné. Nicméně každá sůl je jiná. Pokud jste zastánkyní zdravé výživy, určitě máte v kuchyni oceánskou sůl. Umožňuje nejen připravit chutné a zdravé pokrmy, ale je také zdrojem zdraví pro Vaši pokožku. Svým složením je oceánská sůl velmi podobná tkáňovým solím, které se přirozeně nacházejí v lidském těle, což usnadňuje jejich vstřebávání. Buňky se tak rychle naplňují minerálními látkami a mikroelementy. Oceánská sůl zbavuje pokožku toxinů a dodává jí přirozený lesk.
 • by-cosmetics Foeniculum Vulgare FennelFoeniculum Vulgare Capillaceum Fruit Oil (Fenykl): Fennel is often part of the confectionery, rosy pies, puddings and salads. Its oil is used in cosmetics because it has the rare property to restore skin tone. Just before the eyes it makes a flatter stomach, lifts the bust line and elegantly outlines the hips. Fennel oil makes the skin elastic, smoothes and brightens. Caring for the skin, fennel envelops warm camphor scent, creating a sense of security and tranquility.
 • by-cosmetics CubebPiper Cubeba Fruit Oil (Kubéba): Indonéský kubébový pepř, který roste na ostrovech Jáva, Sumatra a Borneo, je ideální přísadou pro pokrmy ze zeleniny a mořských plodů. Kubébový olej obsahuje bílkoviny a vitamíny, které mají antiseptické, tonizující a liftingové účinky. Slouží k regulaci tuku v pokožce, zúžení pórů, zmírnění zánětu a vyhlazení tonusu. Pleť získává zdravý jas a přirozenou zářivost. Kořeněná citronová vůně kubébového oleje Vás ponoří do duhové nálady, odhalí ve Vás kreativitu a uvolní tvůrčí energii.
 • by-cosmetics LemongrassCymbopogon Citratus Leaf Oil (Citronová tráva): Chuť citrónové trávy je základem asijských pokrmů. Přidáním koření do pokrmů zvyšujeme svou vitalitu. Stejný pocit má i naše pokožka. Citronová tráva stimuluje lymfatický systém, odplavuje toxiny, zvyšuje pružnost pokožky a udržuje hydrataci. Měla by patřit do péče o nečistou, pórovitou a unavenou pleť. Olej z citrónové trávy čistí a zužuje póry, vyrovnává reliéf a barvu problémových oblastí. Bonbónová vůně připomíná ranní svěžest, která vyvolá živost a ovane vějířem pozitivních nadějí, které se jistě stanou skutečností.
 • by-cosmetics MenthaMentha Piperita Oil (Máta rolní): Čerstvá, šťavnatá nať máty je tak často používána při vaření, že se na ni začalo zapomínat jako na léčivou rostlinu. Nicméně je stále jedním z nejúčinnějších uklidňujících a relaxačních prostředků, který má mimo jiné tonizující a osvěžující účinky. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin, která byla široce používána jak ve východní, tak v západní medicíně. Sušené stonky máty byly nalezeny již v hrobkách egyptských faraonů. Před více než dvěma tisíci lety byla máta považována za hlavní lék na normalizaci trávení. Přednosti této rostliny v surovém stavu plně vynikají v esenciálním oleji z máty, který má antiseptické, protizánětlivé a baktericidní vlastnosti. Pomáhá normalizovat tvorbu kožního mazu, zužuje póry, a proto se používá k léčbě akné. Vynikající osvěžující a tonizující účinky přináší mátový olej pro vadnoucí, ochablou, vyhaslou a unavenou pleť. Jeho použití přispívá k odstranění popraskaných žilek na tváři (kuperózy). Pomáhá udržovat rovnováhu tekutin, čímž zabraňuje dalšímu vadnutí pleti a tvorbě vrásek.
 • by-cosmetics CajuputMelaleuca Leucadendron Leaf Oil (Kajeput): Čerstvá, šťavnatá nať máty je tak často používána při vaření, že se na ni začalo zapomínat jako na léčivou rostlinu. Nicméně je stále jedním z nejúčinnějších uklidňujících a relaxačních prostředků, který má mimo jiné tonizující a osvěžující účinky. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin, která byla široce používána jak ve východní, tak v západní medicíně. Sušené stonky máty byly nalezeny již v hrobkách egyptských faraonů. Před více než dvěma tisíci lety byla máta považována za hlavní lék na normalizaci trávení. Přednosti této rostliny v surovém stavu plně vynikají v esenciálním oleji z máty, který má antiseptické, protizánětlivé a baktericidní vlastnosti. Pomáhá normalizovat tvorbu kožního mazu, zužuje póry, a proto se používá k léčbě akné. Vynikající osvěžující a tonizující účinky přináší mátový olej pro vadnoucí, ochablou, vyhaslou a unavenou pleť. Jeho použití přispívá k odstranění popraskaných žilek na tváři (kuperózy). Pomáhá udržovat rovnováhu tekutin, čímž zabraňuje dalšímu vadnutí pleti a tvorbě vrásek.
 • Citral*, Citronellol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Eugenol* - z přírodních silic.

 • Skladujte při pokojové teplotě, mimo přímé sluneční záření. Doba použitelnosti – 2 roky od data výroby.

Банк: BCA
Счет IDR: 1350439966
Счет USD: 1356611111
Компания: PT Bali Ytka
Адрес банка: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Account IDR: 1350439966
Account USD: 1356611111
Company: PT Bali Ytka
Address: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Rekening IDR: 1350439966
Rekening USD: 1356611111
Erusahaan: PT Bali Ytka
Alamat bank: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. Learn more I understand

×

Банк: BCA
Счет IDR: 1350439966
Счет USD: 1356611111
Компания: PT Bali Ytka
Адрес банка: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Account IDR: 1350439966
Account USD: 1356611111
Company: PT Bali Ytka
Address: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Rekening IDR: 1350439966
Rekening USD: 1356611111
Erusahaan: PT Bali Ytka
Alamat bank: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. Learn more I understand