Menu
Dovážíme kosmetiku z Bali. Nikde jinde ji nedělají tak dobře

Dovážíme kosmetiku z Bali. Nikde jinde ji nedělají tak dobře

O čem všem byste řekly, že to používáte prakticky denně? Určitě by tam patřil mobilní telefon, pak třeba oblečení nebo postel. Ale co kosmetika? I tu nanášíte na obličej prakticky denně a podobně jako je dobré mít při ruce kvalitní telefon, je dobré mít při ruce i kvalitní kosmetické přípravky. Ideálně takové, které jsou zbavené veškeré chemie. Naše přírodní kosmetika z Bali taková je.

Bali je součást indonéský ostrov, o kterém jste už nejspíš hodně slyšely. Čím dál víc Čechů tam míří na dovolenou a možná i vy nějakou takovou během letních měsíců plánujete. Často se ale na tenhle ostrov nejezdí jen za krásnými plážemi, ale taky za prací. Expati a digitální nomádi tu oceňují hlavně nízké ceny a dostupnost v kombinaci s panenskou přírodou. A možná právě z téhle rostoucí energie se zrodila i naše značka by-cosmetics, která právě z Bali pochází.

blog by-cosmetics

Všechnu přírodní kosmetiku, kterou u nás nabízíme, dovážíme rovnou z Bali. A důvod je jednoduchý. Kde jinde se můžete spolehnout, že se v přípravcích neobjeví žádná chemie než právě tady? A navíc je tu ještě ten zmiňovaný vztah k přírodě. Výrobní závod by-cosmetics přímo na Bali vyrobil tamní alegorickou “sochu” (Ogoh-Ogoh) v rámci oslav nového roku jen z přebytečného plastu, který se válel na ulicích. Tahle filozofie nám přijde extrémně důležitá.

Ale to není všechno.

Asijské ženy si na krásu potrpí. I proto bývají klasické přípravky dovážené do Evropy o něco dražší, protože se vyznačují vysokou kvalitou. Stále se však jedná o ceny, které jsou nižší než například v doplňky v běžných parfumeriích. Výrobci z Bali, odkud pochází naše přírodní kosmetika, si dávají záležet už jenom proto, aby jejich výrobky obstály na domácím trhu.

Nemáme při ruce žádnou šikovnou studii, která by toto vše stvrdila čísly. Ale na Bali jezdíme, jsme v kontaktu s tamními výrobci a víme, že svou práci dělají s neuvěřitelným zapálením. Složení výrobků, které si můžete přečíst na kartě každého z nich v našem e-shopu, odpovídá nejpřísnějším standardům přírodní kosmetiky. V Bali prostě chemii na obličeji nechtějí. A naším cílem je, aby i u nás chemii v kosmetice odzvonilo.

Vyzkoušejte to a uvidíte. :)

Váš tým by-cosmetics.cz

×

Банк: BCA
Счет IDR: 1350439966
Счет USD: 1356611111
Компания: PT Bali Ytka
Адрес банка: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Account IDR: 1350439966
Account USD: 1356611111
Company: PT Bali Ytka
Address: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Bank: BCA
Rekening IDR: 1350439966
Rekening USD: 1356611111
Erusahaan: PT Bali Ytka
Alamat bank: Jl. Raya Ubud No 10X, Ubud, Gianyar, Bali, Indonesia
SWIFT CODE: CENAIDJA
BRANCH CODE: 0135
BRANCH CLEARING: 014-0449

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím